elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Gëzuar ditëlindjen për të gjithë .......

 Views: 2032
- 2081 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 05 / 21   Newcastle - Arsenal
Manchester Utd - Liverpool
Zenit - Lokomotiv Moskë
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.19
Stoiximan
02 / 05 / 21   Cyrih - Lugano
Klubi Brugge - Anderlecht
Monako - Lyon
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.30
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  32.75
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.