elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Dy triada sot ...........

 Views: 392
- 307 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 04 / 21   Fiorentina - Juventus
Villarreal - Barcelona
Shën Liege - Genk
  Mbi 2.5
2
Mbi 2.5
  5.35
Stoiximan
25 / 04 / 21   Gaziantep - Erzurum
Feyenoord - Vitesse
Braga - Sporting
  1
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  7.65
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  41.02
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.