elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Dy triada për sot ..............

 Views: 307
- 1267 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 04 / 21   Heerenveen - Zwolle
West Ham - Chelsea
Antalyaspor - Galatasaray
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.10
Stoiximan
24 / 04 / 21   Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Lausanne Sport - Bazel
Sassuolo - Sampdoria
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  5.40
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  32.99
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.