elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 Views: 2570
- 1108 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 04 / 21   Newcastle - West Ham
Marseja - Lorient
Antwerp - Genk
  Mbi 2.5
1
Mbi 2.5
  6.98
Stoiximan
17 / 04 / 21   Bayer Leverkusen - Këln
Norwich - Bournemouth
Ujqërit - Sheffield United
  1
Mbi 2.5
1
  5.09
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  35.57
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.