elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Një treshe për sot ....... (TAMEIO)

 Views: 1401
- 1317 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 01 / 21   Fortuna Duesseldorf - Greuther Fuerth
Juventude - Figueirense
Moenchengladbach - Borussia Dortmund
  Mbi 2.5
1
Mbi 2.5
  5.29
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.