elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 


Conte Latino

Dy triada me mjaft rrezik për sot ....... (TAMEIO)

Për shkak se një belg është shtyrë, unë do të ndryshoj një lojë në tre vendet e mia të para.

 Views: 1598
- 1171 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 11 / 20   Everton - Manchester United
Watford - Coventry
Mjaellby - IFK Norrkoeping
  1
1
Mbi 2.5
  8.31
Stoiximan
07 / 11 / 20   Kortrijk - Beerschot Wilrijk
Cambuur - Jong Ajax
Borussia Dortmund - Bayern Mynih
  Mbi 3.5
Mbi 3.5
Mbi 3.5
  7.36
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  60.97
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.