elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Rrezik me gola ........

 Views: 2714
- 1175 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 10 / 20   Zenith - Sochi
Gornik Zabrze - Rakow
Getafe - Barcelona
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
2
  5.57
Stoiximan
17 / 10 / 20   Everton - Liverpool
Napoli - Atalanta
Hoffenheim - Borussia Dortmund
  Mbi 3.5
Mbi 3.5
Mbi 3.5
  9.72
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  54.24
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.