elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Edhe golat edhe kartat !!

Të mërkurën e kaluar, gjysmëfinalja e parë midis Manchester City dhe PSG kaloi siç pritej, duke na dhënë një performancë shumë të mirë (5.50). Në ndeshjen e sotme të revancës, opsionet do të jenë të ngjashme, me një rrezik pak më të lartë për të rritur performancën.

Konkretisht, për fillim do ta mbaj përsëri Caku Caku & Mbi 2.5. Mysafirët luajnë më mirë jashtë shtëpisë dhe veçanërisht nëse shënojnë së pari ata do t'i japin një bukuri të egër lojës Caku Caku & Mbi 2.5  E kombinova me pranimin e 2 letrave ose secilës skuadër. Sot do të ngre pak rrezikun për francezët dhe do të zgjedh të pranoj më shumë se 2 letra dhe të paktën 2 të nikoqirëve.

Kombinimi i të gjitha këtyre jep performancë 7.50 Bet365.      

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 13195
- 12731 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
04 / 05 / 21   Manchester City - Paris Saint-Germain   Gol i Golave ​​& Mbi 2.5

Njeriu. Qyteti mbi 1.5 letra

Paris Saint-Germain mbi 2.5 letra
  7.50
Bet365

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.