elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Nëse nuk del gjak, ai nuk ka kartë!!

Një nga fondet më të relaksuara ditën e djeshme, me yield mbi pesë, pasi u verifikuan parashikimet. nga pjesa e parë !! Vazhdojme......

Dhe sot, pavarësisht orarit të vogël, kemi një derbi.Manchester United.kundër Arsenali në "teatrin e ëndrrave". Babil Atkinson i cili këtë vit për të marrë një karton duhet të shohë fillimisht gjakun (mesatarisht 2.5 kartona).Përjashtimi i vetëm është vizita e mëparshme e Arsenalit në Mançester për t'u përballur me Cityn, ku ai tregoi pesë, disi do të jetë edhe sot.Mbi 4.5 karta @ 2.32Stoiximan.

Përkundrazi, në Lacio-Udinese Jam në pritje të një fitoreje profesionale të nikoqirëve, Udinese nuk ka treguar asgjë të jashtëzakonshme këtë vit dhe do ta ketë të vështirë të marrë diçka nga kjo ndeshje. Marco Picinini me një mesatare prej afër tre letrave këtë vit.Sipas 4.5 karta @ 1.78Stoiximan.

 Views: 31900
- 31442 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 12 / 21   Man.Utd-Arsenal
Lazio-Udineze
  Mbi 4.5 karta (2.32)
Nën 4.5 karta (1.78)
  4.12
2winbet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.