elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Çifti me më të kuqtë në histori!! (Fondi ... 5.43)

Ο Kevin Friend Ai e justifikoi titullin e kartonit pasi ndaloi në shtatë, por te Newcastle kartoni i kuq vetëm në minutën e nëntë na prishi siç doli ndeshja, por sot ne insistojmë në anglisht.

Η Chelsea pas barazimit me United, testohet në shtëpi WatfordAty ku skuadra e Ronaldos pak ditë më parë mori katër copa, nëse nuk e pastron lojën herët, do t'i gjejë të errëta. David Coote ka mesatarisht më shumë se pesë letra, sot të katër na mjaftojnë.Mbi 3.5 letra @ 2.20Stoiximan.

Zgjedhja e dytë vjen nga dyshja me më të kuqtë në historinë e ligës angleze, kjo mes Everton dhe Liverpul.Të ftuarit janë sigurisht superiorë si ekip, por vetëm fakti që do të mbahet me njerëz pas kaq kohësh, duhet t'i zgjojë pak mikpritësit. Paul Tierney me mesatare afër katër letra, një tjetër do të hidhet në derbi.Mbi 4.5 letra @ 2.47Stoiximan.

 Views: 31445
- 28407 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 12 / 21   Watford-Chelsea
Everton-Liverpool
  Mbi 3.5 karta (2.20)
Mbi 4.5 karta (2.47)
  5.43
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.