elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Kartë e madhe këtë vit!!

Dy ndeshje sot vetëm për Premier League, por mendoj se ia vlen të merremi me to.

Newcastle-Norwich Pres të bien trupat.E fundit kundër të parafundit dhe sidomos për vendësit nuk ka rezultat tjetër veç fitores.Norwich nga ana e saj ka treguar elemente pozitive me trajnerin e ri dhe nuk mendoj se do të bjerë e pamposhtur.Mbi 4.5 karta @ 2.32Stoiximan.

Në mbrëmje në Leeds-Crystal Palace Pres një lojë të mbyllur, ndryshe nga zakonet e mikpritësve.Ndeshjen e fundit ai e luajti zero, ndërsa mysafirët nuk janë të emocionuar me lojën e tyre. Kevin Mik fishkëllima ka evoluar në letra të mëdha këtë vit dhe ne presim që të vazhdojë me të njëjtin ritëm.Mbi 3.5 karta @ 1.78Stoiximan.

 Views: 28407
- 28803 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 11 / 21   Newcastle-Norwich
Leeds-Crystal Palace
  Mbi 4.5 letra (2.32)
Mbi 3.5 letra (1.78)
  4.13
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.