elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Nga Leverkusen në Rizoupoli !! (Fondi .... 7.12)

Në mesditë në Londër arsenal mirëpret NewcastleTopçinjtë duhet të reagojnë pas katër nga Liverpool, ndërsa Newcastle po kërkon dëshpërimisht fitoren e parë. Stuart Attwell me një mesatare prej pak më shumë se tre letra. Ia vlen të rrezikosh të presësh edhe një.Mbi 3.5 karta @ 1.95Stoiximan.

Në Gjermani kemi Wolfsburg-Dortmund me aromën e Champions League.Të dyja vijnë nga shuplakat e mesjavës dhe kërkohet rikthim i menjëhershëm te suksesi.Por pafajësia e linjave mbrojtëse e bën lojën plotësisht të hapur.Mbi 3.5 karta @ 1.70Stoiximan.

Edhe pse rrallë merrem me ndeshje të Superligës greke, do ta bëj sot me ndeshjen Apollon Smyrni-Lamia.Arsyeja? Por sigurisht që Tasos SidiropoulosDrejtpërsëdrejti nga Leverkusen-Celtic të enjten, një ulje e mprehtë në realitetin grek.Ndeshja pritet të jetë e vështirë dhe Tasos nuk e merr.Mbi 5.5 karta @ 2.15Stoiximan.

 Views: 28587
- 28919 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 11 / 21   Arsenal-Njukasll
Wolfsburg-Dortmund
Apollon Sm.-Lamia
  Mbi 3.5 karta (1.95)
Mbi 3.5 karta (1.70)
Mbi 5.5 karta (2.15)
  7.12
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.