elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Suzuk lukum !!!

Duke parë përsëri dhe përsëri shanset për letrat në ndeshjet e tij Evropë Ligë Vura re limite shume te medha pothuajse te gjitha ne 5.5 letra, tregues se cfare loje priten sot.Pra nuk ka pse te merremi me to.Cfare te mbajme?Nje dhe mire.

Në G. Karaiskakis ka të gjithë përbërësit për ndeshjet ΄΄gjak dhe rereE. Grekët kundër turqve, rëndësi e madhe golfi, afër biletave të shitura, deklarata si nga unë (thonë me Marinaki) ashtu edhe nga ata (thonë me Ozilin)...... dreqi.Në gjithë këtë vjen dhe i dashuri Anthony Mateu Lahoz për të plotësuar enigmën.

Bardhekuqtë i konsideroj një skuadër më të mirë, vijnë edhe nga një fitore në OAKA me AEK-un dhe vë bast tek turqit nervozë, sidomos kur loja e tyre shkon keq, të mos e mbyllin ndeshjen me njëmbëdhjetë.

Kartoni i kuq i Fenerbahçes @ 5.60Stoiximan.

 Views: 28920
- 28783 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 11 / 21   Olimpiakos-Fenerbahçe   Karton i kuq i Fenerbahçes   5.60
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.