elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Sporteli do të shkruajë shumë !!

Mësimi i djeshëm me Lille u bë mësim, sot do të shkojmë me tre opsione për shumë letra në ndeshjet me arbitra nga Mesdheu.

Në ndeshjen e madhe të natës Qyteti-Paris do të shohim favoritin Daniele Orsato. Të dyja skuadrat mund të jenë kualifikuar por duan që vendi i parë i grupit të ketë një barazim më të favorshëm në nokaut, fusha do të jetë plot, yjet në sulme janë të shumtë, mbrojtësit nuk do të duhet të hedhin më goditje.Mbi 4.5 karta @ 1.87Stoiximan.

Në ndeshjen tjetër të grupit mes Mprizë dhe Leipzig ne kemi sërish një arbitër italian, atë Davide MassaMysafirët do të ndjekin trepikëshin për të pasur shpresa për vendin e tretë, por kanë mungesa dhe më pak cilësi se vitet e kaluara.Pres një betejë të ekuilibruar me intensitet të madh.Mbi 4.5 karta @ 1.87Stoiximan.

Kemi edhe një finale kualifikuese në Portugali mes Sportive dhe Dortmund. Dy skuadrat janë të barabarta në vendin e dytë, pres një lojë klasike 'Gjak dhe rërë'. Spanjolli bilbilon Del Cerro Grande dhe nëse loja luhet deri në fund, tregtari i letrave do të shkruajë shumë.Mbi 4.5 karta @ 1.70Stoiximan.

 Views: 28783
- 29249 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 11 / 21   Man.City-PSG
Brugge-Leipzig
Sporting-Dortmund
  Mbi 4.5 karta (1.87)
Mbi 4.5 karta (1.87)
Mbi 4.5 karta (1.70)
  5.94
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.