elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Calma (Fondi ... 5.90)

Tre opsione sot nga Spanja dhe Italia.

Në mesditë të Sassuolo e mirëpret atë Cagliari. Filozofia e plotë sulmuese nga vendasit, të ftuarit duhet ta ndjekin nëse duan të shkëputen nga fundi i renditjes. Duke luajtur vetëm mbrojtje nuk do të arrihet asgjë. Debutimi në Serie A për Nikollo Baroni, do të përpiqet të lërë një përshtypje të mirë.Sipas 5.5 karta @ 1.60Stoiximan.

Getafe-Cadiz do të jetë padyshim një lojë e fortë, por De Burgos Bengoetxea  është një nga arbitrat që merr kartonë të verdhë me moderim.Prandaj mesatarja e ulët për të dhënat e kampionatit, afër katër, në vend që të heqim dy të tjerë, na bën sërish.Sipas 6.5 karta @ 1.78 Stoiximan.

Një nga forcat e futbollit europian që nuk luan futboll të fortë është real.Sot pasdite po testohet në selinë e saj Granada nga e cila zakonisht kalon vitet e fundit.O John Martinez Munuera është numëruar në letrat e tij, nëse mbretëresha e fshin atë herët, ajo do të rrjedhë e qetë.Sipas 4.5 letra @ 2.07Stoiximan.

 

 Views: 31545
- 32376 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 11 / 21   Sassuolo-Cagliari
Getafe-Cadiz
Granada-Real Madrid
  Nën 5.5 karta (1.60)
Nën 6.5 karta (1.78)
Nën 4.5 karta (2.07)
  5.90
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.