elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Ne kemi besim në Premier League!!

Aksion i plotë në të gjitha ligat këtë fundjavë, por unë do të qëndroj vetëm në Premier League me tre përzgjedhje nga mesdita në mbrëmje.

Në ndeshjet e para, Leicester mirëpret ChelseaSkuadra e Tuhelit është cinike në ndeshjet jashtë, është e vështirë të pësosh gola por nuk mendoj se mesdita e saj do të jetë e lehtë me shoqërinë e Vardy. Paul Tierney me mesatare afër katër letra, atje mendoj se do të lëvizim sot.Οver 3.5 karta @ 1.75 Stoiximan.

Pres diçka të ngjashme pasdite në Wolves-West HamNga skuadra më e formuar në ishull, mysafirët, por ujqit në selinë e tyre kafshojnë. Arbitri favoriti Mikrofon Dekan i cili për të dhënat e tij nuk ka filluar të ngarkohet por po rritet ngadalë.Mbi 3.5 karta @ 1.60Stoiximan.

Më në fund, në ndeshjen më interesante të pasdites mes Liverpul dhe arsenal Unë do të vë bast për pafajësinë në mbrojtje të mysafirëve. Faullet e panevojshme janë një fenomen i zakonshëm në ndeshjet e Arsenalit dhe vështirë se do të mbajnë trefishin e sulmit të Reds.Mbi 3.5 karta @ 2.00Stoiximan.

 Views: 32377
- 32294 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 11 / 21   Leicester-Chelsea
Wolves-West Ham
Liverpool-Arsenal
  Mbi 3.5 letra (1.75)
Mbi 3.5 letra (1.60)
Mbi 3.5 letra (2.00)
  5.60
2winbet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.