elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Një tjetër Portugali, një tjetër Botëror!!!

Në Cardiff Uellsit mirëpret Belgjikë e cila tashmë po përgatit valixhet si e para e grupit për Katarin dhe i duhet një pikë për të siguruar pjesëmarrjen në play-off.Nuk mendoj se do të kemi shumë rrezik nga asnjëra skuadër dhe besoj se Soares Dias loja do të shkojë pa probleme. Një tjetër kampionat portugez dhe një tjetër kualifikues për Botërorin.Sipas 3.5 karta @ 1.72 Stoiximan.

Përkundrazi, në Podgoricë malazezët, edhe pse indiferent në pikë, do të kundërshtojnë të barabartët e tyre turqit siç bënë pardje me holandezët. Turqit digjen për fitoren dhe nëse nuk e pastrojnë herët gjaku do të digjet lehtë si në ndeshjen e parë në Polis. Mbi 4.5 karta @ 1.87Stoiximan.

 

 Views: 32294
- 31713 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 11 / 21   Uells-Belgjikë
Mali i Zi-Turqi
  Nën 3.5 karta (1.72)
Mbi 4.5 karta (1.87)
  3.22
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.