elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Nuk ka shumë për të thënë për përzgjedhjen e kartave të sotme, pasi jam marrë me tre finalet e mëdha kualifikuese, me tre prej tyre. arbitrat më të mirë evropianë.

Në mesditë në Split, kroatët duan vetëm një fitore kundër Rusia te kualifikohemi direkt.perndryshe (barazim ose disfate) bileta shkon tek ruset.Qartesisht po flasim per lufte pa te neserme u caktua arbitri Danny Makkelie dhe siç ishte titulli në Liverpool-Atletico pak ditë më parë, ai do të ..... ndajë shumë thirrje.Mbi 5.5 karta @ 1.82Stoiximan.

E njëjta gjë është e vërtetë në Spanjë-SuediMysafirët duan vetëm një fitore pas humbjes nga Gjeorgjia, ndërsa "fourias rochas" janë të kënaqur me një barazim, por nuk mendoj se do të pushojnë në të. Felix Brych dhe pesë letra nuk janë shumë. Mbi 4.5 karta @ 2.05Stoiximan.

Së fundi, në Lisbonë ata kundërshtojnë Portugali-Serbi me një barazim që i përshtatet nikoqirëve për shkak të një diferencë më të mirë të golave ​​të përgjithshëm. Daniele Orsato dhe sado i lartë të jetë kufiri (5.5), mund ta heqë atë nga gjysma.Mbi 5.5 karta @ 2.05Stoiximan.

Fat të mirë për të gjithë !!

Bombat

Portugali-Serbi - Mbi 1.5 kartonë të kuq (10.50) Stoiximan

 Views: 31713
- 30667 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 11 / 21   Kroaci-Rusi
Spanjë-Suedi
Portugali-Serbi
  Mbi 5.5 karta (1.82)
Mbi 4.5 karta (2.05)
Mbi 5.5 karta (2.05)
  7.65
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.