elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Shkolla klasike jugosllave !!

Një karton në Londër mungonte për absolutin, pasi në Romë u tejkalua paksa kufiri. Vazhdojmë sot me dy përzgjedhje nga kartat e grupit.

Në mesditë në Zenicë, në Boshnjakët luajnë kartën e tyre të fundit për t'u kualifikuar FinlandësKafazi i stadiumit do të vlojë, gjë që nuk është gjithmonë e mirë për nikoqirët, veçanërisht nëse ata nuk kryesojnë herët në rezultat. Finlandezët do të luajnë lojën e tyre dhe pres që t'ia vështirësojnë shoqërinë e Dzekos. fqinjët dhe kartat. zgjidhni Bosnja-0.5 letra @ 2.55Stoiximandmth që Ballkani të marrë më shumë karta.

E njëjta gjë vlen pak a shumë për ndeshjen Mali i Zi-HolandëKëtu motivimi është i njëanshëm, pasi malazezët janë indiferentë, por nuk do të bëjnë miqësore, nuk është në gjakun e tyre, jeshilët do të sulmojnë herët dhe nikoqirët nuk do të ngurrojnë të marrin asnjë karton për t'i ndalur. Mali i Zi -0.5 letra @ 1.78Stoiximan.

Fat të mirë për të gjithë !!

 Views: 30666
- 29350 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
13 / 11 / 21   Bosnja H.-Finlandë
Mali i Zi-Holandë
  Bosnja H. -0.5 letra ah (2.55)
Mali i Zi -0.5 letra ah (1.78)
  4.54
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.