elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arbitri

Beteja dorë më dorë !!

Skuadra në të cilën luan Pepe nuk të zhgënjen kurrë, ligj!! Vazhdojmë sot me dy përzgjedhje të tjera nga kualifikueset e Botërorit, duke shpresuar për një fond të dytë radhazi.

Derbi i mbrëmjes zhvillohet në Romë, mes Itali dhe Zvicra. Skuadrat barazohen në vendin e parë me katërmbëdhjetë pikë, japin finalen e parë për kualifikim Italianët luajnë të dielën në Irlandë dhe arsyen e parë të kualifikimit do të duan ta kenë nga sot, pasi zviceranët luajnë në shtëpi. Pres një lojë me intensitet dhe fuqi dhe të bëj bast Mbi 4.5 karta @ 2.30Stoiximan.

Loja e dytë më e fortë e natës është Angli-Shqipëri.Anglezët janë të parët në grup me njëzet pikë dhe ende nuk kanë hequr qafe kualifikimin e parë dhe të drejtpërdrejtë, të ndjekur nga polakët me shtatëmbëdhjetë dhe shqiptarët me pesëmbëdhjetë. Me fjalë të tjera, kuptohet që loja është finale për mysafirët që shkojnë vetëm për fitoren dhe kur ekipe si Shqipëria shkojnë vetëm për fitore, një gjë është e sigurt.Mbi 4.5 karta @ 2.40Stoiximan.

Fat të mirë për të gjithë !!

 Views: 29351
- 28225 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 11 / 21   Itali-Zvicër
Angli-Shqipëri
  Mbi 4.5 karta (2.30)
Mbi 4.5 karta (2.40)
  5.52
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.