elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Dy përzgjedhje nga kualifikueset e sotme:

Malta,η Croatian  dëshiron që tre pikët të qëndrojë në vendin e dytë në grup dhe t'i luajë të gjitha të dielën me Rusinë. Mikpritësit nuk kanë ndonjë motivim të veçantë dhe nuk pres një lojë veçanërisht të vështirë. Sidomos kur një arbitër gjerman fishkëllon (det Aytekin).Sipas 3.5 karta @ 1.80Stoiximan.

Përkundrazi, në Irlandë-Portugali Pres më shumë intensitet.Në shtator u deshën dy gola të Kr. Ronaldos në vonesat që portugezët të mposhtin irlandezët gjithmonë konkurrues., në betejën me Serbinë për vendin e parë të grupit. Nëse vendasit kundërshtojnë portugezin dhe fillojnë loja, Xhil Manthano kush fishkëllen, do të ndizet edhe ai.Mbi 4.5 karta @ 2.27Stoiximan.

Fat të mirë për të gjithë !!

 Views: 28225
- 29435 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 11 / 21   Maltë-Kroaci
Irlandë-Portugali
  Nën 3.5 letra (1.80)
Mbi 4.5 karta (2.27)
  4.09
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.