elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Fondi (4.06) nga Guru L

Arbitri

Me baskët dhe pallonjtë !!

Pafajësia e saj mbrojtëse Dortmund ne e kemi vënë në dukje dhe e kemi paguar disa herë këtë vit, sot është kundër Arminia, në Bielefeld me stadiumin plot dhe pa Haaland e ca të tjerë.Është edhe një derbi i vogël i zonës së gjerë të Westfalisë ndaj shkojmë me letrat e shumta.Mbi 3.5 karta @ 2.05Stoiximan.

Η Leeds Marcelo Bielsa ka vetëm gjashtë pikë në tetë ndeshjet e para dhe ndeshjen e sotme kundër Wolves Është një fitore e domosdoshme thonë në fshatin tim.Ndeshjet në Eland Road kanë gjithmonë intensitet dhe ritëm, Ujqërit vijnë nga një përmbysje e madhe kundër Aston Villas dhe do të jetë një pengesë e vështirë.Οver 3.5 karta @ 1.87 Stoiximan.

Në mbrëmje, duke pushuar Bilbao mirëpret të pikëlluarit nga Champions League VillarrealPresion mbytës gjithmonë nga ekipi vendas, por mysafirët janë më të talentuar. Cuadra Fernandez me një mesatare prej pesë kartash këtë vit. Kjo është pikërisht ajo që ne presim sot. Mbi 4.5 letra @ 1.88Stoiximan.

 

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 

 Views: 23514
- 25532 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 10 / 21   Arminia B.-Dortmund
Leeds-Wolves
Atl.Bilbao-Villareal
  Mbi 3.5 karta (2.05)
Mbi 3.5 karta (1.87)
Mbi 4.5 karta (1.88)
  7.21
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.