elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Fondi (4.06) nga Guru L

Arbitri

Nga e para në të katërtën !! (Fondi ... 3.71)

Katër opsione sot, të gjitha nga grupi i tij i gjashtë Champions Ligë.

Ata janë përballur me njëri -tjetrin në Manchester Manchester G. dhe AtalantaNjë lojë që është vendimtare për të dy pasi grupi është shumë i përzier. Sa më lehtë të kualifikoheni, e katërta dilni. Nga mesi dhe përpara por mbrapa është, kur është e nevojshme, një ekip klasik italian.Atalanta οver 2.5 karta @ 1.90 dhe në përgjithësi Mbi 9.5 korniza @ 1.95Stoiximan.

Në Zvicër e kemi Young Boys - Villarreal.Dhe këtu pritet një lojë agresive nga dy skuadra që kanë aftësinë për ta ofruar atë. Arbitri Rusia e çmendur Sergey Karasev dhe zgjedhja është e qartë.Οver 4.5 karta @ 1.93 dhe në përgjithësi Mbi 9.5 korniza @ 1.95Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 25446
- 26020 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 10 / 21   Man.Utd-Atalanta   Atalanta mbi 2.5 karta (1.90)
Gjithsej kënde mbi 9.5 (1.95)
  3.71
Stoiximan
20 / 10 / 21   Young Boys-Villareal   Mbi 4.5 karta (1.93)
Mbi 9.5 kthesa (1.95)
  3.76
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.