elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Arbitri

Dikush do të kafshohet nga Suarez !!

Katër përzgjedhje sot nga ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Ata përballen me njëri -tjetrin në Madrid Atletico dhe LiverpulSpanjollët duan patjetër pikë sepse ata tashmë e kanë xhelin me Porton në premierë dhe nuk duan të humbasin më terren. Por Liverpool është në gjendje të shkëlqyer dhe nuk përtyp nga vendet. Skuadra e Simeones që luan për fitoren do të thotë pasion, intensiteti dhe nervat.Sikur Suarez mund të kafshojë këdo !! Atletico οver 2.5 karta @ 2.25Stoiximan.

Në të njëjtën kohë, Ajaks-DortmundArena e Amsterdamit është gjithmonë e nxehtë në Ligën e Kampionëve, një arsye më shumë sot që kemi holandezo-gjerman kundër. Lojtarët e Dortmundit më justifikuan të shtunën kundër Mainz, pasi edhe pse fituan, ata pranuan me lehtësi dy kartona. Detyroji ata të pranojnë me shumeDortmundver 2.5 karta @ 2.35Stoiximan.

Nga kjo lojë unë do të mbaj cepat e Ajaxit pasi veçanërisht në shtëpi është jashtëzakonisht agresive dhe lojtarët e tij provojnë shumë goditje.Ajax mbi 5.5 kënde @ 2.40Stoiximan dhe unë do të bëj të njëjtën gjë me Besiktashin.Ajo luan në shtëpi dhe detyrohet të sulmojë herët.Besiktas mbi 4.5 këndore @ 2.05Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 26021
- 25938 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 10 / 21   Atletico Madrid - Liverpool
Ajaks-Dortmund
  Atletico mbi 2.5 karta (2.25)
Dortmund mbi 2.5 karta (2.35)
  5.29
Stoiximan
19 / 10 / 21   Besiktas-Sporting
Ajaks-Dortmund
  Besiktas mbi 4.5 kënde (2.05)
Ajax mbi 5.5 kënde (2.40)
  4.92
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.