elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Anglia, Italia dhe Franca sot në program.

Në mesditë fillojmë me dobësinë e kolonës, italishtes Daniele Orsato i cili nuk më ka zhgënjyer kurrë dhe nuk i besova keq në mes të javës në Benfica-Barcelona.Shtatë kartonë të verdhë dhe një të kuq. Sampdoria-Udinese, mysafirët janë ankuar që të dielën e kaluar se kanë humbur për shkak të një penalltie inekzistente, nëse hyjnë me një dëmtim të keq në kokë.Οver 5.5 letra me rendiment 2.10Bet365. Perderisa na paguani .....

Loja e madhe në Evropë sot është pa dyshim Liverpool-Manchester CityNë nivelin e kontrollit disiplinor mendoj se do të kemi një përsëritje të Chelsea-City javën e kaluar (5 kartona). Anfield gjithmonë ndihmon për të rritur intensitetin e një ndeshje dhe Paul Tierney mund ..... ndiqni podiumin.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.80Bet365.

Më në fund, sonte në Francë kemi derbin e urrejtjes Shën Etien-Lyon.Një kampionat që të kujton Amerikën Latine këtë vit me episodet që ndodhin. Për të qenë i sinqertë, unë prisja kufirin e sipërm në këtë lojë. Të Kuqtë shfaqen mjaft shpesh në këto derbi dhe Francois Leteksier fishkëllimë, ka treguar shtatëmbëdhjetë të verdhë dhe një të kuq në tre ndeshjet e tij të para këtë vit. Mbi 4.5 letra me rendiment 1.72Bet365.

Fat i mirë në gjithçka që zgjidhni dhe të keni një të dielë të bukur !!

 Views: 28055
- 27587 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 10 / 21   Sampdoria-Udineze
Liverpool-Njeriu. Qyteti
S.Etienne-Lyon
  Mbi 5.5 karta (2.10)
Mbi 3.5 karta (1.80)
Mbi 4.5 karta (1.72)
  6.50
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.