elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Arbitri

Arritje nëse përfundojnë 11 !!

Mirëmëngjes për të gjithë.

Treshja e djeshme me lojtarët në Ligën e Kampionëve ka përfunduar, megjithëse vonesat e Juventusit në Torino më shqetësuan për mirë. Më në fund, mirë, por ne vazhdojmë sot me Europa ku mendoj se gjërat do të jenë krejt ndryshe.

Fenerbahçe-Olympiacos Unë e konsideroj një gabim të qartë të Bucks për të ofruar kartat e shumta kundër kuqezinjve me mosmarrëveshje afër 2.00. Sigurisht që ra në 1.72, por përsëri, sipas mendimit tim fsheh vlerën. Nervat pa asnjë arsye që ndodhin mjaft shpesh ( shih Cisse) Unë mendoj se do të luajë një rol sot. Hernandez  Hernandez dhe lidhi ëmbëlsirën. Sapo gjyqtari u bë i njohur, vë bast në kartat mbi 3.5 për Olympiakos, në treshen do të marrim olimpik Οver 2.5 letra me rendiment 1.72Stoiximan.

Ekipet turke janë vazhdimisht vlera të qëndrueshme për kolonën, kështu që nuk mund të mungojë Marsejë-Galatasaray.Pres një lojë mjaft të ashpër nga të dyja skuadrat dhe që nga momenti kur Poli u emërua arbitër Pawel Raczkowski i cili ka harruar kur tregoi më pak se katër kartona në një lojë evropiane, nuk mendoj më për këtë.Mbi 4.5 letra me rendiment 1.82Stoiximan.

Futboll ΄΄dru also Po pres gjithashtu Celtic-Leverkusen.Ndeshjet në shtëpi të skocezëve kanë gjithmonë energji dhe intensitet, skuadra vjen nga kthesat brenda dhe jashtë kufijve dhe një kthesë tjetër nuk përshtatet. Marco Di Bello, të gjithë italianët bëjnë mirë me kartat dhe unë do t'i marr Mbi 4.5 letra me rendiment 2.02Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 27512
- 27617 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 09 / 21   Fenerbahçe-Olympiakos
Marsejë-Galatasaray
Celtic Leverkusen
  Olympiacos mbi 2.5 kartona (1.72)
Mbi 4.5 karta (1.82)
Mbi 4.5 karta (2.02)
  6.32
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.