elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Me turqit dhe ... Çakir !!

Mirëmëngjes për të gjithë.

Zero në tre të Dielën, pasi kjo do të ndodhte, le të shkojmë në lojën e tij të dytë Champions League për t’u kthyer tek sukseset.

Në njërën nga dy lojërat që fillojnë më herët, Ajax përballet me BesiktasDy javë më parë, Aiantas përfshiu Sporting 5-1 dhe dëshiron të bëjë dy me dy kundër turqve. Unë mendoj se nëse nikoqirët kapin ritmin e tyre të njohur, do të jetë shumë e vështirë për mysafirët t'i ndalojnë ata. Përndryshe turqit pranojnë shumë e kartave, unë do të rrezikoj dhe do ta marr atë Kartat e Besiktas -1.0 Aziatike me rendiment 2.00Bet365,domethënë, mysafirët marrin dy karta të tjera (në rast të një më shumë, basti kthehet).

Skuadra po aq e ashpër dhe nervoze me Besiktashin është Atl. Madrid të Cholo Simeone duke u testuar në Milano kundër Milano.Sidomos nëse një lojë e shtrembëron atë, e mjegullon atë dhe shumë yje humbin qetësinë. Cuneyt Çakir por ai nuk i merr dhe unë shoh shumë madrilenas që hyjnë në bllok.Atletico -0.5 kartona me rendiment 1.95Bet365.

Dortmund-Sporting Unë mendoj se do të jetë një lojë e hapur dhe pres që të arrij një numër dyshifror të goditjeve nga këndi.Nga pesë që fituan ndeshjen e parë, gjermanët tani do të bëjnë edhe më shumë presion. Real Madrid është një grup që nuk shkon shpesh te flamuri Sherif Tiraspol , edhe kundër Shakhtar, fitoi pesë kënde dhe besoj se handikapi i katër këndeve në favor të tij do të mbrohet edhe në mënyrë margjinale.  

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 21357
- 22170 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 09 / 21   Ajaks-Besiktas
Milano- Atl.Madrid
  Besiktas -1.0 karta ah (2.00)
Atl. Madrid -0.5 karta ah (1.95)
  3.90
Bet365
28 / 09 / 21   Dortmund-Sporting
Real Madrid-Sherif T.
  Mbi 9.5 kthesa (1.83)
Sherif +4.0 kënde (2.10)
  3.84
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.