elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Kartat po, qoshet jo !!

Mirëmëngjes të gjithëve!

Nënshtrimi në Mançester dje u konfirmua edhe me ndihmën e VAR që i ktheu kartonin e kuq Walker, Manthano dha një recital në Madrid, vetëm Norwich na prishi duke na humbur duart ndaj Watford. Në tre derbi zjarri.

Pasdite në vendin bask kemi Sociedad-Seville. Dy skuadra që kanë aspirata për shumë të larta këtë vit dhe vijnë nga lojërat evropiane me intensitet të madh, penallti, përjashtime, kartona etj .... Pres një ndeshje të ngjashme sot me gjyqtarin Mateu Lahoz kufiri duket i ulët.Οver 4.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Në të njëjtën kategori si Lahoz kam francezin I butë Turpin për mënyrën se si ai menaxhon një ndeshje (karta etj ...). Për këtë arsye ai është shpesh i dendur në sugjerimet e mia. Unë nuk mund të humbas sot bilbilin e derbit Paris-LionPavarësisht se sa të mirë janë parisienët, ata arrijnë të zverdhen pothuajse në çdo ndeshje në Ligën e Kampionëve. Natën ata logjikisht do të përballen me më shumë vështirësi, kështu që do të duhet të vendosin shumë ngurtësi në lojën e tyre.Οver 4.5 letra me rendiment 1.90Bet365.

Në të njëjtën kohë ne kemi në Itali një derbi të madh nga e kaluara në mes  Juventus dhe Milan.Milani tregoi në mesjavë në Liverpool se fanella e tyre është ende shumë e rëndë. Nga ana tjetër, Juventusi e kaloi me lehtësi Suedinë, por në ligë ka filluar shumë keq. Hendeku me kundërshtarët e tij përfundimisht u mbyll këtë vit. Ndeshja e parë këtë vit për Daniele Doveri një gjyqtar që e ka kartën të lehtë në përgjithësi.Οver 4.5 letra me rendiment 1.83Bet365, ndërsa përkundrazi pres që të mos ketë shumë kënde në këtë lojë.

Unë gjithashtu do të zgjedh disa qoshe brenda Tottenham-Chelsea për shkak të qasjes mbrojtëse të Nuno Espirito Santo ndaj nikoqirëve.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

Bombat

Sociedad-Sevilla & PSG-Lyon- Karton i kuq (15.38) Stoiximan

 Views: 23136
- 22486 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 09 / 21   Real Sociedad-Seville
PSG-Lyon
Juventus-Milano
  Mbi 4.5 karta (1.83)
Mbi 4.5 karta (1.90)
Mbi 4.5 karta (1.83)
  6.36
Bet365
19 / 09 / 21   Tottenham-Chelsea
Juventus-Milano
  Nën 10.5 qoshe (1.83)
Nën 10.5 qoshe (1.80)
  3.29
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.