elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi me 7/9 pikë nga Guru L

Arbitri

Madhështia e kaluar dhe një fitore profesionale !!

Mirëmëngjes të gjithëve!

Një kartë dhe një kënd përkatësisht (mallkimi i araapara) na privoi nga absolutja në propozimet e së dielës. Sot kemi fillimin e Champions Ligë dhe siç do ta shihni unë lashë mënjanë numrin e përgjithshëm të kartave dhe bast mbi kartat për ekipe të veçanta.

Në lojën më të madhe për sa i përket emrave Barcelona mirëpret bayern në Barcelonë. Dyfishi ka rënë në 1.90 rënie të mostrës për Barcelonën, meqë dyshja bavareze të shtunën në Leipzig ishte mbi dy pikë !! E kam të vështirë për mbrojtësit katalanas të jenë në gjendje të ndalojnë sulmuesit e vizitorëve dhe unë do të marr Barcelona over 1.5 letra1.61Bet365.

Një fillim i ngjashëm i sezonit është bërë nga Barcelona Atalanta e cila testohet larg shtëpisë me Villarreal dhe vjen nga humbja në shtëpi nga Fiorentina. Spanjollët i japin gjithmonë një ritëm të shpejtë shtëpisë së tyre, francezit I butë Turpin ai tërheq kartë lehtë dhe unë do t'i marr edhe këtu Atalanta οver 1.5 letra me rendiment 1.57Bet365.

Ndryshe nga në Chelsea-Zenit Unë shoh një fitore profesionale për kampionët e Evropës. Lojtarët e Thomas Tuchel kanë përqindje të larta të posedimit të topit dhe rrallë pranojnë kartona, veçanërisht në lojërat si sot me kundërshtarë me kapacitet më të ulët. Nëse nuk ndodh diçka e çuditshme, vështirë se do të kemi më shumë se një karton për blu të Londrës. Tselino sipas 1.5 karta me rendiment 1.61Bet365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

Bombat

Villareal -Atalanta - Karton i kuq për Atalanta (7.60) Stoiximan

 Views: 24988
- 24994 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 09 / 21   Barcelona-Bayern M.
Villareal-Atalanta
Chelsea-Zenit
  Barcelona mbi 1.5 kartona (1.61)
Atalanta mbi 1.5 karta (1.57)
Chelsea nën 1.5 kartona (1.61)
  4.07
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.