elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

45 letra në 6 lojëra !!

Mirëmëngjes të gjithëve!

Bayern dje kaloi si një vorbull nga Leipzig pa lënë vend për reagim ndaj kundërshtarit.Sot kam veçuar tre ndeshje, të gjithë i kombinojnë ato si të duan.

Duke filluar në mesditë me Serie A. Duke parë përkufizimet e gjyqtarëve, isha i kënaqur kur pashë emrin e tij Daniele Orsato dhe më mjaftoi ta shënoja lojën. Të Mërkurën e kaluar në Holandë-Turqi na kishte dhënë Over-in nga pjesa e parë dhe me një të kuqe në fakt. Sampdoria-InterMe Gjenovasit janë një ekip i vështirë për t’u paguar, Interi ka ardhur Liga e Kampionëve, besoj se do të gjejë rezistencë.Mbi 4.5 letra1.72Bet365.

Në fund në Genoa ne transferohemi në Barcelonë për lojën Espanyol-Atletico MadridUnë e shoh kufirin shumë të lartë (5.5 kartona) dhe jam i impresionuar. Unë shikoj gjyqtarin, John Martinez Munuera, një nga më të arsyeshmet në atë që ka të bëjë me kontrollin disiplinor, domethënë, ai nuk merret me karta bujarisht, domethënë. Kështu që unë mendoj mirë. Shkoj për të parë se çfarë bënë ekipet në tre ndeshjet e para dhe çfarë shoh ?? 22 kartat në ndeshjet e Espanyol (6,7 dhe 9),23 atyre të Atleticos (12,4 dhe 7) !!! Me të gjitha këto të dhëna secili bën zgjedhjen e tij. Sepse bastet janë mbi të gjitha çështje shansesh, Mbi 5.5 letra me rendiment 2.20Bet365.

Më në fund, kemi daljen e rrezikshme LiverpulLeedsNjë shtëpi nga e cila rrallë kalohet rehat. Lojërat kanë intensitet, agoni dhe pasion gjatë 90 minutave. Nuk mund të ndodhte ndryshe me një ekip të stërvitur nga Marcelo Bielsa.Refidenti o Graig Pawson dhe shanset për të kaluar tre kartat janë të kënaqshme. Mbi 3.5 letra me rendiment 2.20Bet365.

Në këtë ndeshje do të marr edhe kënde për shkak të ritmit që "pallonjtë" u japin ndeshjeve të tyre. Do t'i bëj në çifte me kënde në ndeshje Roma-Sassuolo meqenëse mysafirët nuk ndryshojnë stilin e tyre të lojës pavarësisht nga shtëpia.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 24994
- 23555 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 09 / 21   Sampdoria-Inter
Espanyol-Atletico Madrid
Leeds-Liverpool
  Mbi 4.5 karta (1.72)
Mbi 5.5 karta (2.20)
Mbi 3.5 karta (2.20)
  8.32
Bet365
12 / 09 / 21   Leeds-Liverpool
Romë-Sassuolo
  Mbi 10.5 kthesa (1.83)
Mbi 10.5 kthesa (2.00)
  3.66
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.