elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi me 7/9 pikë nga Guru L

Arbitri

Me rusin, ai lidhi kurorë !! (Fondi ... 5.06)

Mirëmëngjes të gjithëve!

Akti i fundit (për fat të keq) në kualifikueset e Kupës së Botës për këtë periudhë dhe me dyshen e sotme synojmë absolutin pasi propozimi i djeshëm na dërgoi në arkë. 10 nga 10 në kualifikueset dhe vazhdojmë !!

Për grupin e nëntë, Polonia e mirëpret atë Angli Vendasit janë pesë pikë prapa anglezëve në renditje dhe duan që loja jo vetëm të marrë vendin e parë, por të sigurojë vendin e dytë pas Shqipërisë dhe Hungarisë. Përkundër faktit se këto nuk janë skuadra që luajnë fort, shanset për të marrë katër të verdhë janë i paarsyeshëm i lartë për mendimin tim.Sfidë e pastër.Mbi 3.5 letra2.30Stoiximan. Por ata do të luajnë mirë?

Dyshja do të mbyllet me lojën e tyre kombëtar ne ndaj tyre Suedezët. Fatkeqësisht, paraqitjet e këqija dhe cilësia e ulët e ekipit nuk na mjaftuan, caktimi i gjyqtarit erdhi dhe lidhi nyjën.Sergei Karasev nga Rusia, të aftë nëse loja shkon keq për ju që të mos ju lërë të merrni frymë.Parashikoj shumë kartona, vetëm shpresoj që të mos jenë të gjitha kundër Kombëtares sonë.Mbi 4.5 letra me rendiment 2.20Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 

 

 Views: 27448
- 24842 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 09 / 21   Poloni-Angli

Greqi-Suedi
  Mbi 3.5 letra (2.30)

Mbi 4.5 letra (2.20)
  5.06
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.