elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi me 7/9 pikë nga Guru L

Arbitri

Ne i njohim ata, ne u besojmë atyre !! (Fondi ... 3.47)

Mirëmëngjes të gjithëve!

Kualifikueset e Kupës së Botës vazhdojnë sot me lojëra shumë interesante. Sa keq që ata përfundojnë nesër, meqenëse ne kemi vënë bastin absolut me 8 nga 8 deri më tani !! Por përsëri unë do t'i besoj të njëjtave ekipe pasi kryqëzimet e sotme parashikojnë beteja deri në fund.

Për grupin e gjashtë, Austri mirëpret Skoci në Vjenë. Lojë kritike për të dy në kërkimin e vendit të dytë që izraelitët tani kanë, pasi danezët kanë kapur të parën. Austriakët vijnë nga pranga me 5-2 nga Izraeli dhe do të kërkojnë një reagim, ndërsa skocezët kanë treguar se nuk rrinë nëse loja shkon në pushtet. Gjyqtari bullgar Georgi Kabakov  me shumë letra në fishkëllimën e lojërave evropiane.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.72Stoiximan.

Ata prej jush që e lexoni rubrikën shpesh do të keni vënë re se ka disa gjyqtarë që unë i ndjek edhe në dyshet e stërvitjes që fishkëllejnë dhe që shumicën e kohës më justifikojnë. Një nga rastet më tipike është ai italian Daniele Orsato.Një nga bilbilët më të mirë në Evropë për momentin, me një dobësi në kartat si italian. 

Kështu sot shoku Daniele do të gjykojë ndeshjen Holandë-Turqi deri tani nuk ka nevojë për shumë analiza. Deri më tani grupi më i vështirë i kualifikueseve me katër ekipe që ndjekin dy vende. Turqit kishin shtypur të gjelbrit 4-2 në Mars në Stamboll, diçka që nuk tretet lehtë.Mbi 4.5 letra me rendiment 2.02StoiximanMes nesh, dhe për të arritur një numër dyshifror nuk do të më bëjë përshtypje.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

Bombat

Holandë -Turqi - Mbi 1.5 të kuqe (13.00) Stoiximan

 Views: 24844
- 24573 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 09 / 21   Austro-Skocia

Holandë-Turqi
  Mbi 3.5 letra (1.72)

Mbi 4.5 letra (2.02)
  3.47
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.