elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Arbitri

Nate e veshtire !! (Fondi 4.76)

Nëse kemi arritur në pikën e diskutimit nëse AEK për të përjashtuar Velez Mostar diçka nuk shkon me kampin e verdhë. Të verdhët kanë nevojë për një fitore me dy gola dhe duhet të hyjnë që në fillim me nxituesin e shtypur, pasi një dështim i mundshëm do të ishte katastrofë, jo vetëm financiarisht, por edhe në prestigjin e klubit. do të kundërshtojë fuqinë, ndoshta .... vonesa, dhe unë pres që të marr disa karta. Unë zgjedh me një të metë Velez Mostar -0.5 karta me rendiment 2.30Stoiximandmth për të pranuar mysafirët më shumë karta sesa kundërshtarët e tyre.

Përkundrazi, në lojën tjetër të një ekipi grek, në Kl.Vikelidis, mes Ares dhe ajo Astana Gjërat janë qartë më të vështira. Selanikasit thirren të përmbysin një diferencë prej dy golash me një kundërshtar më të vështirë se Unioni. Kazakët janë një skuadër me disa paraqitje evropiane në vitet e fundit dhe 2-0 e ndeshjes së parë i bën ata të preferuar për kualifikim.Nëse një gol i shpejtë nuk vjen për Arisin, prania e njerëzve pas një kohe do të jetë në këmbët e lojtarëve.Mars +0.5 karta pra, me performancën 2.07Stoiximan, domethënë, paguhemi në rast të numrit të njëjtë të kartave në të dy grupet.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 19496
- 19458 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 07 / 21   AEK - Velez Mostar

Marsi - Astana
  Velez Mostar - karta 0.5 ah (2.30)

Mars +0.5 ah karta (2.07)
  4.76
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.