elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Më mirë por ..... pa përvojë!

Në Baku të largët olimpik është thirrur për të mbrojtur 1-0 të mërkurën e kaluar dhe për t'u kualifikuar në fazën tjetër. Loja e parë u kthye në një betejë me ........ goditje vdekjeprurëse që çuan në dy të kuqe dhe gjashtë të verdhë. Unë mendoj se diçka e ngjashme do të ne e shohim sot me pasion, intensitet dhe shënime të forta. Mungesat e shumta e detyrojnë Pedro Martins të përdorë shumë fëmijë të vegjël dhe kjo padyshim që kushton në përvojë. Arbitri Spanjoll Ricardo de Burgos Bengoetxea gjë që në përgjithësi e bën kartën të lehtë. Unë zgjedh me një handikap Olimpiakos -0.5 me rendiment 2.95Stoiximan, domethënë kuqezinjtë duhet të pranojnë më shumë kartona sesa kundërshtarët e tyre.

Pak para përfundimit të ndeshjes në Baku, në Beograd o yll i kuq është thirrur të kthejë humbjen me 2-1 nga Znj.irat Almaty Në ndeshjen e parë, kazakët morën tre kartonë të verdhë dhe serbët dy. Më shumë gjasa, e njëjta gjë do të ndodhë sot, dmth mysafirët do të marrin më shumë letra, veçanërisht nëse rezultati është i tillë që i përjashton nga vazhdimi i Champions League. Znj.irat Almaty -0.5 me rendiment 1.87Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 19398
- 18439 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 07 / 21   Neftsi Baku - Olympiacos

Q. Asteras - Karat Al.
  Olympiacos - 0.5 letra (2.95)

Karat Al. - 0.5 karta (1.87)
  5.52
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.