elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Milioner Hollandez !!!

Finalja e Copa America në orët e para të mëngjesit shkoi shumë mirë. Fred u verdh vetëm në minutën e tretë dhe brazilianët morën gjithsej katër kartona. Dhe kartoni i kuq nuk ishte larg, por fatkeqësisht trajnerët ishin largpamës dhe kush merr pak karton te verdhe me vone !!

Në tonën, sot kemi edhe një finale tjetër midis Angli dhe Itali me arbitër milionerin Hollandez Bjorn Kuipers.Dy Hollandez duke fishkëllyer për Anglezët pas Danny Makkelie me penallti fantazmë ndaj Danimarkës në gjysmëfinale. Unë mendoj se ky bilbil, i cili filloi bisedën për arbitrimin në Euro (madje edhe në fund) është ajo që do të vendosë kripë dhe piper në finale. nga kundërshtarët e tyre dhe nervat do të rriten me kalimin e kohës. Anglezët, me gjithë peshën në shpinë, nuk do të ndalen deri në bilbilin e fundit. Sidomos pasi që në fund të ditës parashikoj një varrim dhe qan në finale, si dje në Brazil.

Pra, duket një zgjedhje logjike të pranojë secilin grup 2+ karta me rendiment 3.25Bet365. Sidoqoftë është përfundimtare, nuk rrezikon të humbasë një lojë nëse është e shkruar në bllok.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 20868
- 18674 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 07 / 21   Angli - Itali   Secili grup duhet të pranojë 2+ karta   3.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.