elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Një tjetër Brich, një tjetër Makeli !!!

Ο Felix Brych  dje ai dha një tjetër shfaqje, pasi çdo faull që ishte për një kartë (dhe u bë 2-3 në kohën e rregullt) ai merrej me të me një bisedë.

Sot e konsideroj holandezin Danny Makkelie Ai nuk do të sillet si kolegu i tij gjerman. Në tre ndeshjet që ka fishkëllyer deri më tani në Euro, ai tregoi 12 kartonë të verdhë, domethënë një mesatare prej katër. Unë mendoj se ai do të lëvizë diku edhe sot. Le të mos harrojmë se ai ishte një gjyqtar në ndeshjen më të vështirë angleze deri më tani kundër Gjermanisë, ku ai zverdhi tre anglezë dhe dy gjermanë. Një shenjë se ai nuk është aq i prekur nga podiumi. Le të shpresojmë që e njëjta gjë të ndodhë sot.

Kështu që zgjedhja për sot do të jetë të pranojë të dy grupe kartat 2+ me rendiment 3.25 në Bet365

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 19570
- 20655 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 07 / 21   Angli - Danimarkë   Të dy grupet duhet të pranojnë 2+ karta   3.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.