elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Njëri kundër tjetrit, si burrat !!

E para ..... gjysmëfinale mesdhetare sot në Londër midis Itali dhe Spanjë  me gjermanin Felix Brych dhe nëse tre të parat nga katër të parat përparuan lehtë (Hollandë-Ukrainë, Finlandë-Belgjikë dhe Angli-Ukrainë) dhe treguan vetëm një letër, në derbin e vetëm (Portugali-Gjermani) tregoi pesë. Fakti që të verdhët janë fshirë më parë finalja mendoj se do t’i bëjë lojtarët të luajnë mjaft dinamike pasi nuk do të mendojnë për humbjen e finales për shkak të kartoneve (natyrisht e verdha). Kartat e thjeshta Mbi 3.5 janë relativisht të ulëta (1.72) por besoj se do të kapërcehen, por vendosa të marr një rrezik duke zgjedhur të vini bast për dy lojtarë, një nga secila skuadër.

Kështu që vë bast se ata marrin një kartë Zorginio (performanca 6.00) dhe koks (performanca 5.00) Unë mendoj se do të shohim një luftë të madhe në qendër, ata janë lojtarë që nuk kanë frikë të fusin këmbët në zjarr, sikur të mos mungojnë kurrë në luftime. Unë prisja që performanca e tyre të ishte më e ulët për të qenë i sinqertë, por në përgjithësi shanset për lojtarët janë të mëdha falë Brych.

Këto dy mundësi për nesër dhe kush e di .... mbase ata do të rrafshojnë njëri-tjetrin dhe do të zverdhen në të njëjtën kohë (kështu doli ëndrra).

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 20654
- 20214 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
06 / 07 / 21   Itali - Spanjë   Kartoni i verdhë i Zorzinho   6.00
Bet365
06 / 07 / 21   Itali - Spanjë   Kartoni i verdhë Koke   5.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.