elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Nga Roma në Rio de Janeiro !!

Zvicerianët më justifikuan me kartonët që morën (për fat të mirë numri i kuq dyfishohet !!) por fatkeqësisht belgët u treguan të paktë. Dikush po shikonte pjesën e dytë dhe mendoi se Italia ishte prapa rezultatit. Të gjithë belgët pas topit .. .mbrojtje dhe përsëri mbrojtje.

Sot në Romë Angli kundërshton me Ukrainë me arbitër gjermanin Felix Brych.Besoj se ukrainasit do të duken bosh pas përpjekjeve të tepërta me Suedinë. Anglezët janë një skuadër superiore dhe kanë një mundësi unike të kthehen në Londër për finalen. Isshtë e vështirë për ta që të pranojnë letra dhe unë do të zgjedh Ukraina me hendikep -1 karta  me rendiment 2.75Bast365,domethënë të pranosh dy karta më shumë sesa anglishten.

Opsioni i dytë do të jetë pas mesnatës dhe ka të bëjë me Copa America dhe çerekfinalet ndërmjet Uruguay dhe KolumbiaNë ndeshjet e djeshme kemi pasur tre aborte spontane dhe shumë dru, një shenjë që tani që gjërat ishin të ngushta dolën thikat. Gjyqtari Spanjoll Xhil Manthano,më i përshtatshmi për një rodeo të tillë. Prandaj vëmë bast të pranojë secilin grup 2+ karta me rendiment 2.10Bast365.

PS Ata që merren me baste speciale afatgjata hedhin një vështrim në shanset për gjyqtarin e finales.Pas ndëshkimit të Lahoz për penalltinë në favor të Francës në ndeshjen kundër Portugalisë, unë e konsideroj bashkatdhetarin e tij mbizotërues Carlos Nga Cerro Grande, Sigurisht, mjafton të përjashtosh spanjollët. Isshtë viti i tij i fundit, ai nuk u vendos në çerekfinale, nëse nuk fishkëllen në gjysmëfinale të fituesve aktual, ai ka shanse për finale.

Për momentin favorit është holandezi Bjorn Kuipers por .... dhe çerekfinale dhe finale ?? Ai do të lodhet !!

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

Bombat

Uruguaj - Kolumbi - Kartoni i kuq (4.00) Bet365

 Views: 20215
- 20090 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 07 / 21   Ukrainë - Angli

Uruguaj - Kolumbi
  Ukraina -1 karta ah (2.75)

Pranoni të dy grupe kartat 2+ (2.10)
  5.78
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.