elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Arbitri

Daniele Orsato

Diku tjetër isha duke pritur që të zhvillohej një lojë me letra dje dhe diku tjetër ndodhi më në fund. Spanjollët nuk pranuan një, ndërsa në Francë - Zvicër kishim dy për Francezët dhe tre për Zvicrën, të cilët më në fund i kthyen Francezët në atdheun e tyre.

Pasdite në Londër Angli mirëpret Gjermani me një gjyqtar Hollandez Dannie Makkelie. Anglezët në fazën e parë morën vetëm një kartë me Kroacinë ndërsa gjermanët gjithsej pesë. Një shtëpi e vogël (do të ketë 45.000 njerëz nga 22.500 në grupe), një ekip i vogël i të rinjve Lev, unë zgjedh Gjermania me handikap aziatik 0.0 me rendiment 1.70Bast365, domethënë, shënuesit pranojnë më shumë letra (në barazim, bastja kthehet).

Në ndeshjen e mbrëmjes mes Suedi dhe Ukrainë Bastet në kartat mbi 3.5 janë një mënyrë dhe arsyeja është një.Daniele OrsatoI vetmi që fishkëllen në Euro i cili nuk bën politikë letrash. Cilado qoftë shënimi për një kartë, ai e merr atë. Prandaj katër letrat në Angli-Kroaci dhe të gjashta në Spanjë-Poloni. Mbi 3.5 letra me rendiment 1.83Bast365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 20859
- 20094 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 06 / 21   Angli - Gjermani

Suedi - Ukrainë
  Gjermani 0.0 karta ah (1.70)

Mbi 3.5 letra (1.83)
  3.11
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.