elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Arbitri

Me 3.000 Vikingë !!

Mirëmëngjes të gjithëve. Filloni fazën e 16 sot me dy ndeshje. Le të shkojmë t'i shohim një nga një:

Pasdite në Amsterdam Uellsit përballen me ta Danezët Të gjitha lojërat e grupeve në grupe, me përjashtim të Danimarkës-Finlandës, kishin të paktën tre letra. Unë mendoj se kritika e ndeshjes do ta ndihmojë gjermanin të dalë. Daniel Siebert edhe një. Unë zgjedh Οver 3.5 letra me rendiment 1.83Bast365.

Natën në Londër Itali përballet me të AustriItalianët në fazën e parë morën vetëm një karton në kontrast me kundërshtarët e tyre që panë shtatë, duke përfshirë një karton të kuq. Diçka e ngjashme unë pres sot pasi austriakët luajnë mjaft fort ndonjëherë. Anthony Taylor , e cila shmang letrat e lehta, por një më shumë për austriakët do ta tregojë atë. Austria -0.5 letra në handikap aziatik me rendiment 1.65Bast365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 20120
- 21805 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 06 / 21   Uells - Danimarkë

Itali - Austri
  Mbi 3.5 karta (1.83)

Austria -0.5 karta ah (1.65)
  3.02
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.