elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Arbitri

Blah blah dhe buzëqeshje, jo letra !!

Mirëmëngjesi për të gjithë. Skocezët nuk arritën të përballen me kroatët dje dhe u eliminuan, sot kemi katër ndeshje për të përfunduar fazën e grupeve.

Sllovaki - Spanjë,Sllovakët përparojnë me një barazim, kështu që unë jam duke pritur për një fotografi të ngjashme me ndeshjen me Suedinë. Ne jemi të gjithë prapa dhe po presim të kundërtën. Spanjollët do të kenë zotërimin e topit, por me foton që ata kanë treguar gjithçka është Suedia, Iberët dy me Poloninë, unë zgjedh të pranojë një letër nga secila skuadër  me rendiment 1.83Bet365.

Suedi - Poloni, Suedezët tashmë janë kualifikuar dhe po presin të zbulojnë se ku do të përfundojnë. Përkundrazi, polakët duan vetëm të fitojnë dhe do të detyrohen të luajnë më agresivisht. Suedezët kanë marrë një letër në lojërat e tyre të mëparshme ndërsa polakët kanë katër . Kartat e Polonisë 0.0 në handikap aziatik me rendiment 1.775Bet365,domethënë polakët pranojnë më shumë karta, ndërsa në rast të numrit të njëjtë të kartave kthehet si njësi.

Më në fund, në Portugalia - Franca, Francezët tashmë janë kualifikuar ndërsa Portugezët janë të kënaqur me një barazim. Të dy skuadrat kanë marrë vetëm një letër në ndeshjet e mëparshme dhe nuk janë mësuar me shënime të ashpra. Mateu Lahoz i cili ka vendosur që në vend të kartave të kap bisedën me lojtarët dhe të buzëqeshë. Prandaj zgjedhje Sipas 3 letra Aziatike me performancë 1.925Bet365 (në 3 kemi një rimbursim).

Fat i mirë me çfarëdo që zgjidhni !!

 

 Views: 21803
- 20105 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 06 / 21   Sllovaki - Spanjë

Suedi - Poloni

Portugalia - Franca
  Secila skuadër nga 1+ kartë (1.83)

Kartat e Polonisë 0.0 ah (1.775)

Nën 3 karta ah (1.925)
  6.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.