elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Kështu dalin të kuqtë në Argjentinë !!!

Mirëmëngjes të gjithëve. Dy ndeshje sot për grupin e katërt dhe do të merrem vetëm me njërën prej tyre. Arsyeja? Unë nuk do të ulem dhe të mendoj se çfarë mendojnë grupet për njëri-tjetrin dhe do ta shpjegoj.

Pas rezultateve të djeshme,Republika Czecheke dhe Angli Ata u kualifikuan për 16 pa marrë parasysh rezultatin dhe mbase sot ata do të zgjedhin një kundërshtar. Kështu që ai po kërkonte atë që duan anglezët, për shembull. Të dilte i pari dhe të qëndronte në Wembley por të përballej me një nga Gjermania, Franca ose Portugalia (ndoshta Unë them francezët)? H të vijë i dyti dhe të luajë në Kopenhagë me një kundërshtar nga 5ο Një grup që mund të jetë Spanja, por edhe Polonia? Unë nuk do të paguaj për ta zbuluar.

Përkundrazi, rezultatet e djeshme e bënë skenarin edhe më të qartë Kroaci - SkociKushdo që fiton kualifikohet 100%, ka shumë të ngjarë si i treti, por ndoshta si i dyti nëse kompensojnë diferencën e golave ​​që janë aktualisht prapa. Por mendoj se kjo është gjëja e fundit për të cilën interesohen. Pra, finale në Glasgow me gjyqtarin më të përshtatshëm për Argjentina Fernando Rapallini i cili në Ukrainë - Shkup dha 2 penallti dhe 3 karta. Sa i përket spektaklit unë pres një lojë të ngjashme me .... Lanus - Banfield dhe unë tashmë kemi hedhur bast në Kartoni i kuq me rendiment 5.10Stoiximan. Ne do u tregojmë koteleve evropianë se si dalin të kuqen në Argjentinë !!!

Vamos Fernando !!

 

 

 Views: 20106
- 19703 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 06 / 21   Kroaci - Skoci   Kartoni i kuq   5.10
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.