elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Marrëdhënie erotike me kartat !!

Mirëmëngjesi për të gjithë. Gjermanët më justifikuan dje, por hungarezët humbën pasi morën vetëm një letër më shumë se Portugezët. Le të shkojmë sot:

Në mesditë e kemi Finlanda - Rusia në Shën Petersburg me një gjyqtar Hollandez Danny Makelie në ndeshjen e tij të dytë pas premierës në Itali - Turqi. Ndeshja është finale për rusët pas humbjes së premierës nga Belgjika dhe unë konsideroj se ata kanë fjalën e parë kundër finlandezëve. Finlandezët të cilët edhe në kushte të veçanta luajnë me Danasit morën dy letra. Ata nuk do të prishen nga një barazim, ata do të luajnë në mbrojtje, tribunat do të jenë kundër tyre, një zgjedhje e qartë Finlandë -0.5 karta Handikap aziatik me performancë 2.00Βet365, domethënë, finlandezët duhet të pranojnë më shumë letra.

Pasdite e kemi Turqi-Uells në Baku me portugezët Αrtur Dias Në ndeshjen e parë në turne. Ajo që thamë më lart për Rusinë vlen edhe për Turqit që duan vetëm fitoren. Në premierë ata morën dy letra ndërsa Uellsit kundër Zvicrës. Unë nuk pres një lojë të dytë të ngadaltë radhazi nga fqinjët, Uellsit nuk i kuptojnë nga goditjet dhe Portugezi Dias ka një lidhje me kartat, unë zgjedh Mbi 3.5 letra me rendiment 1.90Βet365.

Ne kemi natën në Olimpik Itali - Zvicër me arbitër rusin Karasev dhe pa shumë zhurmë pres një përsëritje të Italisë - Turqisë së premierës. Zotërimi i topit nga italianët, luajnë në gjysmë fushe dhe për aq kohë sa zviceranët mund të qëndrojnë, të cilët në ndeshjen me Uellsin morën një letër më shumë se E njëjta gjë do të ndodhë dhe gjatë natës, kështu që Zvicra - 0.5 letra Handikap aziatik me performancë 1.85Βet365

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

Bombat

Turqi - Uells - Kartoni i kuq (5.50) Bet365

 Views: 16741
- 16175 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 06 / 21   Finlanda - Rusia

Turqi - Uells

Itali - Zvicër
  Finlanda -0.5 karta ah (2.00)

Mbi 3.5 karta (1.90)

Zvicër - karta 0.5 ah (1.85)
  7.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.