elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Djalë i ri 37 vjeç !!

Mirëmëngjes për të gjithë.

Përfundimisht kur arka e biletave vjen në 92΄, ju mund të keni qenë i sëmurë deri atëherë, por fitorja është më e ëmbël. Duke na dërguar në arka, pasi më herët edhe kroatët edhe skopjanët u treguan më të vështirë se kundërshtarët e tyre. Le të shkojmë sot me një moral të lartë.

Fillojme me Skoci - Republika Çeke me gjyqtarin e ri gjerman Daniel Siebert vetëm 37 vjeç. Këtu nuk do të shkoj përsëri në kartat e një skuadre por në ato totale për dy arsye. ngjarja, mund të bëhet më e rëndësishmja pasi anglezët vështirë se do të humbasin vendin e parë. Ndeshja zhvillohet në Glasgow, unë pres intensiteti nga minuta e parë dhe unë zgjedh Οver  3.5 letra me rendiment 1.83Βet365.

E njëjta gjë vlen pak a shumë për pasditen Poloni - Sllovaki me arbitër rumun Ovidiu Hategan në Shën Petersburgun e largët. Lojë e paqartë, mbase një finale për vendin e tretë, qasja mbrojtëse sidomos e Sllovakëve predispozon tension dhe faull, zgjedh edhe këtu Οver  3.5 letra me rendiment 1.72Βet365.

Në mbrëmje dhe ndeshja më interesante e ditës mes Spanjë dhe Suedi, arbitri është slloven i rreptë Slavko VinçiqKëtu unë pres që Iberianët të kenë topin dhe Suedezët që së pari të përpiqen të ruajnë zero në mbrojtje sa më shumë që të munden, me gjithçka që do të thotë. Në lojërat e tyre zyrtare të fundit ata pranojnë letra të lehta (ata morën 3 në shtëpi kundër Georgia ) dhe unë do të zgjedh Suedi Mbi 1.5 letra me rendiment 1.83Βet365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 16524
- 16055 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 06 / 21   Skoci - Republika Çeke

Poloni - Sllovaki

Spanjë - Suedi
  Mbi 3.5 letra (1.83)

Mbi 3.5 letra (1.72)

Suedia mbi 1.5 letra (1.83)
  5.76
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.