elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Ne kerkim !! (FONDI ... 6.06)

Mirëmëngjes për të gjithë.

Ajo që kemi parë në katër ndeshjet e para të Euro është se nuk ka asnjë shënim të vështirë dhe letrat janë të vështira për t'u dalë nga gjyqtarët e Finlandës.

Angli - Kroaci me gjyqtarin e tij Daniele Orsato, Unë pres që anglezët të kenë topin dhe kroatët të presin për të goditur kundërshtarin.Loja zhvillohet në Londër, do të ketë mjaft njerëz në tribuna dhe unë do të zgjedh një aziatik Kroaci -0.5 letra me rendiment 1.85Βet365, domethënë kroatët duhet të pranojnë të paktën një letër më shumë se anglezët.

Një nga të njëjtat në Austri - Shkup me gjyqtarin e tij Andreas Ekberg.Dje ra shi i rrëmbyeshëm në Bukuresht dhe fusha e lojës mund të jetë e rëndë sot. Fqinjët do të kundërshtojnë pasionin dhe forcën ndaj austriakëve, unë zgjedh aziatike Shkup - 0.5 karta me rendiment 1.77Βet365.

Një ekip tjetër vendas sot me një ekip më të mirë se kundërshtarët e tyre është Hollandë që mirëpret Ukrainë me arbitër gjermanin Felix Brych.Ukrainasit kanë talent në mesfushë, por në mbrojtje shpesh tërhiqen nga shënime mjaft të forta. Unë zgjedh aziatikët Ukraina –0.5 letra me rendiment 1.85Βet365.

Në të tre ndeshjet e sotme, vë bast se ekipet teorikisht më të dobëta do të pranojnë më shumë letra me një koeficient total prej pak më shumë se 6, aspak të papërfillshëm.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 16056
- 15564 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
13 / 06 / 21   Angli - Kroaci

Austri - B.Maqedoni

Hollandë - Ukrainë
  Kroaci -0.5 ah karta (1.85)

Maqedonia Veriore -0.5 karta ah (1.77)

Kartat e Ukrainës -0.5 ah (1.85)
  6.06
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.