elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Kështu që ka ardhur dita që të gjithë tifozët e futbollit kanë pritur, me një vonesë prej një viti, falë një pandemie. Kryqi do të bëhet në Romë me ndeshjen Turqi - Itali (zakonisht shtëpia e turqve) dhe nga nesër të shtunën do të kemi tre ndeshje çdo ditë, kështu që më shumë sugjerime bastesh.

Çfarë presim të shohim sonte në Olimpico nga dy skuadra që kishin disa nga mbrojtjet më të mira në eliminatore? Italianët e kanë harruar kur pësuan golin e fundit (gati 8 muaj më parë) ndërsa turqit pësuan vetëm tre në kualifikuese. Duele dhe shumë "tsabouka", futboll dhe jo. Turqit, në fund të fundit, janë shumë nervozë si personazhe .

Ajo që interesohet nga kolona dhe e dini nga ju që e lexoni, është se polici holandez u emërua arbitër i ndeshjes Danny Makkelie.Kufiri i kartave në shumicën e kompanive është 4.5 dhe logjikisht loja do të drejtohet diku atje.Vlerësimi personal është se do të tejkalohet, kështu që dikush mund të zgjedhë Mbi 4.5 letra në performancë 2.10Βet365.

Sepse besoj se Italia ka arsyen e pare sot per fitore (mes nesh, gjithashtu e konsideroj si nje nga favoritet per pushtim) dhe duke pare ndeshjet e fundit te turqve do te rrezikoj pak me shume dhe do zgjedh kombinimin Οver 1.5 letra për Italinë së bashku me Οver 2.5 letra për Turqinë me rendiment 4.00Βet365.Diçka më thotë se loja nuk do të përfundojë me 22 lojtarë !! 

Fillim i mirë për të pasur dhe shijuar një spektakël të bukur !!

Bombat

Turqi - Itali - Kartoni i kuq (5.00) Bet365

 Views: 16277
- 16519 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 06 / 21   Turqi - Itali   Itali Mbi 1.5 letra

Turqi Mbi 2.5 letra
  4.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.