elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Sezoni i ndeshjeve miqësore për ekipet kombëtare që përgatiten Euro 2020 i cili fillon të Premten dhe nga atje do të ketë zgjedhje të sotme.

Η Angli mirëpret Rumani në provën e fundit. Edhe pse në miqësore kartat nuk përdoren, këtu opsioni do të jetë të shohim më shumë se 2 letra. Anglezët do të duan të mbyllin përgatitjen e tyre me një fitore, por rumunët janë arra të forta dhe nëse është e nevojshme ata nuk hedhin asnjë ψιλή. në miqësoren ditë mëparshme më parë, në mes të Anglisë dhe Austrisë, janë lëshuar 5 karta. Mbi 2.5 letra me rendiment 1.66Bet365.

Përkundrazi, në dy miqësoret e tjera që kam zgjedhur, do të rrezikoj me disa letra në shanse mjaft të mira. Luksemburg - Skoci Do të jetë e vështirë për njërin nga Skocezët të kthehet në të verdhë. Disa ditë më parë, me një kundërshtar shumë më të fortë, Hollandën, Skocezët morën të gjithë ndeshjen të pastër. Unë pres diçka të ngjashme sot. Sipas 0.5 letra për skocezët me performancë 2.50Bet365.

Unë pres një lojë të qetë diete Hollandë - GjeorgjiGjeorgjianët nuk janë një ekip që kërkon Tsabouka në lojën e tyre, aq më pak në një lojë miqësore. Prandaj zgjidhni atë Sipas 1.5 letra me rendiment 2.00Bet365.

Fat i mirë me çfarëdo që zgjidhni !!

 

 

 

 Views: 16522
- 17768 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
06 / 06 / 21   Angli - Rumani

Luksemburg - Skoci

Hollandë - Gjeorgji
  Mbi 2.5 letra (1.66)

Nën 0.5 karta për Skocinë (2.50)

Nën 1.5 karta (2.00)
  8.30
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.