elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Antonio Mateu Lahoz

Finalja e Champions League sot mes Njeriu.Qyteti dhe Chelsea në Porto, Portugali. Sipas librit, City është favorit i qartë me 1.85, favorit dhe më i ulët në 1.61 pasi pritet një lojë e mbyllur .... shanset që nuk ia vlejnë. Sipas mendimit tim, këto lojëra vlejnë vetëm ajo për kompani, birra, pica dhe ..... inspirime për bastet e veçanta.

Cila është e imja? Anthony Mateu Lahoz. Unë ende mbaj mend që Pep hyri në fushë dhe protestoi pas ndeshjes kundër Monaco ose Lahoz duke dërguar katalanasin në podium në gjysmëfinale me Liverpool. Po, por do të më thuash një karton i kuq del çdo 4-5 vjet dhe është diçka që Uefa gjithashtu shmang pasi kjo zakonisht prish lojën. I fundit që shkoi për një dush më herët ishte Juan Cuadrado në 2017 në Real - Juventus.

Unë nuk shoh një zgjatje në përfundim sot, unë pres nerva të rritura sa kalon koha dhe kush e di .... mbase VAR do të na dërgojë një fond !!! Pra zgjedhje të kesh karton të kuq me rendiment 6.15Betshop !!

Fat i mirë në çfarëdo që të zgjidhni, ne pushojmë për disa ditë dhe kthehemi me fillimin e euros.

 Views: 17755
- 17228 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 05 / 21   Man City - Chelsea   Kartoni i kuq   6.15
Betshop
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.