elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

YGëzimi i lojës΄΄ dhe nervat janë shtrirë !!

Dy në tre dje për kolonën, pasi Atletico M. luftoi për të fituar kampionatin siç e prisja, në play off të Kampionatit ishte ashtu siç pritej ferri dhe me dëbim në fakt, por Huesca me Valencia. Mbeti në 3 kartat. Sot të tre opsionet janë anglisht.

Pikërisht ajo që thamë dje për play off-et e Kampionatit është e vlefshme sot në Ligue 2 dhe ndeshjen e drekës ndërmjet Më shumë kamera dhe TranmirNë ndeshjen e parë, Morkham kishte mbizotëruar me 2-1, golat jashtë nuk llogariten (me 0-1,2-3, domethënë kemi një zgjatim) Unë pres një masakër deri në fund. Një javë më parë Doli 6 letra, sot po prisja kufirin më të lartë që rrëfej, zgjedh Οver 3.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Në orën 6 të pasdites kemi ndeshjen e fundit të Premier League me të gjitha ndeshjet që zhvillohen në të njëjtën kohë dhe unë do të merrem me dy prej tyre. Manchester City e pret atë Everton me gjyqtarin Michael Oliver. Nga dita që qytetarët siguruan titullin, ndeshjet e tyre janë kthyer në "lumturin e lojës" (4-3 me Newcastle, 3-2 me Brighton) dhe kjo pasqyrohet në letrat, më pak se dy në çdo ndeshje. Everton po ndjek biletën evropiane, ata luajnë më mirë jashtë shtëpisë dhe unë pres një lojë spektakolare. Οver 2.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.

E njëjta gjë vlen pak a shumë për të Crystal PalaceLojtarët janë të lirë nga stresi i shënimit, ata luajnë më lirshëm, grindjet e Bedeke dhe Zaha me mbrojtësit kundërshtarë janë në rendin e ditës, dhe nëse është e nevojshme, Milivojevic dhe Slurp do të hedhin pak në qendër. Unë pres të shoh të gjithë kjo sot në Anfield me kundërshtar Liverpul, e cila po digjet për fitoren dhe pas shumë muajsh dhe disa njerëz në tribuna për ta mbështetur atë. Sidomos nëse nikoqirët nuk i paraprijnë herët, unë parashikoj nerva. Zgjidhni Οver 2.5 letra me rendiment 2.20 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Liverpool - Palace Palace - Kartoni i kuq (5.50) Bet365

 Views: 17068
- 16825 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 05 / 21   Morecambe - Tranmere

Man City - Everton

Liverpool - Pallati Kr
  Mbi 3.5 karta (1.83)

Mbi 2.5 karta (1.80)

Mbi 2.5 karta (2.20)
  7.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.