elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Për të ndihmuar edhe miqtë tanë !!

Fundjava e fundit e plotë e sezonit, ka një pauzë deri në fillimin e Euro 2020 (dhe jo 2021) më 11 qershor. Në këto lojëra të fundit ku luhen të gjitha ndeshjet në të njëjtën kohë, vlera më e madhe fshihet drejtpërdrejt. E vetmja gjë që mund të bëni në parashikime para fillimit të lojërave është të ndiqni një skenar që besoni se do të ndiqet nga ekipet.

Kështu që, unë nuk mendoj se Atletico M. do të kalojë lehtë Valladolid. Unë nuk jam duke thënë se ajo nuk do të fitojë, por nuk mendoj se do të jetë e lehtë. Valladolid dëshiron një fitore që mund të mos jetë e mjaftueshme që ajo të shpëtohet dhe ajo ka marrëdhënie të shkëlqyera me .... Real. Nëse ekipi i Simeone nuk e sqaron herët, ne do ta marrim atë   Οver 5.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Në të njëjtën kohë Huesca dëshiron vetëm fitore ndaj rezultatit indiferent ValenciaPa e ditur me çfarë formacioni do të rreshtohen vizitorët, mendoj se ata do ta godasin ndeshjen drejt, si të Dielën e kaluar kur hodhën tre në Eibar në gjysmën e parë të orës (4-1 finale). Miqësi, Valencia mund të dëshirojë të ndihmojë të dashurën Elche i cili po lufton me Huesca-n se kush do të shpëtohet. Οver 4.5 letra me rendiment 2.10 Bet365

Zgjedhja e fundit do të vijë nga play off-et e Kampionatit dhe ndeshja e drekës ndërmjet Brentford dhe BournemouthNë ndeshjen e parë Bournemouth kishte mbizotëruar me 1-0, golat jashtë nuk llogariten (me 2-1,3-2, d.m.th., kemi një zgjatim) dhe unë pres që kualifikimi të jetë i hapur deri në minutën e fundit. Ne jemi në thelb duke folur për një finale, kështu që unë zgjedh Οver 4.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 Views: 16826
- 17561 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 05 / 21   Valladolid - Atl. Madrid

Huesca - Valencia

Brentford - Bournemouth
  Mbi 5.5 karta (1.83)

Mbi 4.5 karta (2.10)

Mbi 4.5 karta (1.83)
  7.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.